Czarny Kawior Esturian – w czym tkwi jego wyjątkowość?

Kawior marki Esturian, który oferujemy Państwu w atrakcyjnej cenie, jest doskonałym źródłem fosfolipidów, jest również bogaty w witaminy A, D i E oraz zbawienne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Na subtelny i łagodny smak kawioru Esturian oraz na jego ziarnistą, zgodną z tradycją kawiorową konsystencję, wpływają:

  • znikoma ilość soli
  • niepasteryzowana ikra
  • próżniowe zamknięcie produktu
  • najwyższa jakość pokarmu dla jesiotrów
  • czuwanie nad przyszłą ikrą już od stadium narybku.

 

Czarny kawior

W sklepie Esturian.pl znajdziecie Państwo najwyższej jakości czarny kawior, odznaczający się bardzo subtelnym smakiem i elegancką, ziarnistą konsystencją. Znikomy dodatek soli, a także wyeliminowanie posmaku ryb i alg sprawiają, że nasz kawior czarny z całą pewnością spełni nawet najbardziej wygórowane wymagania klientów.

Czarny kawior Esturian jest ekskluzywnym produktem adresowanym do wszystkich smakoszy, dla których liczy się nie tylko smak, ale też jakość. Polski kawior Esturian jest zawsze świeży i niepasteryzowany, przygotowany tradycyjną metodą, z niewielką ilością soli, zachowującą jego wyjątkowy, wyrafinowany smak i elegancką formę.

Ceny czarnego kawioru są nieco wyższe od czerwonego, gdyż produkt ten uznawany jest przez koneserów za zdecydowanie bardziej szlachetny. Aksamitna tekstura oraz niepowtarzalny aromat sprawią, że dania z najwyższej jakości czarnym kawiorem Esturian wzbogacą każde spotkanie, bankiet czy kolację we dwoje.

Kawior – rzadki i wyjątkowy przysmak na prezent

Czarny kawior jest zaliczany do najbardziej luksusowych specjałów. Zastanawiając się, ile kosztuje kawior należy wiedzieć, że jego cena uzależniona  jest nie tylko od wykwintności odmiany oraz walorów smakowych, ale również od procesu przygotowania, konsystencji, koloru czy wielkości ziarna.
Kawior z jesiotra, którego cena jest znacznie wyższa od innych gatunków ikry,jest oceniany jako niezwykle rzadki i wyjątkowy przysmak, który idealnie sprawdzi się jako prezent. Dzięki niezwykle precyzyjnemu i ręcznemu przygotowaniu, kawior Esturian charakteryzuje się  subtelnym smakiem i elegancką konsystencją, co  sprawia, iż będzie on znakomitym upominkiem dla każdego smakosza doceniającego wyrafinowane uzupełnienie wytrawnego posiłku.